> Vítejte > Produkty > SEE Electrical FREE
Všechny funkce a příkazy v SEE Electrical jsou navrženy spe- ciálně pro elektrotechniku a díky jeho intuitivnímu rozhraní můžete být, po krátkém zaškolení, velmi rychle produktivní.
    100% aplikace Windows
 
Opravdová 32-bitová aplikace, která je lehce instalovatelná do Vašeho stávajícího operačního systému. Pokud znáte prostředí Windows nebude mít žádné problémy s jeho ovládání.
Uživatelské prostředí je velmi příjemné a logické, takže se systém velmi rychle naučíte.
    3 úrovně programu pro větší flexibilitu
 
Program SEE Electrical lze zakoupit ve 3 úrovních - Basic, Standard (označovaná také jako Economy) a Advanced(označovaná také jako Profesionál ). Každá znich nabízí celou řadu funkcí a jsou v různé cenové hladině, takže si můžete vybrat tu verzi, která Vám bude vyhovovat.Přitom je jednoduché přejít z nižší úrovně na vyšší. Data projektu jsou nezávislá na úrovni programu a můžete ve frmě tak kombinovat různé verze.
    Plag & Play instalace
 
Jednoduše vložte CD do mechniky CDROM, nainstalujte SW a vyberte úroveň, kterou chcete otestovat (zakoupit). Díky dodávaným šablonám projektu je systém ihned připraven pro ostrou práci. Software automaticky používá všechny funkce a zařízení z operačního systému, jako jsou tiskárny, grafická karta,polohovaci zařízení atd.
 
Rychlé odkazy
   > Basic
Rychlé odkazy
   > Standard
Rychlé odkazy
Produkty
Domluvte si ZDARMA profesionální předvedení systému a získejte 30-ti denní demo verzi !

   > Advanced
   > Dispozice
   > Rozvaděče
Aktualizace: 4.12.2017
> Vyberte si jinou zemi
Mapa stránek
Kontakt:
Tel:
Fax
Mail: