> Vítejte > Produkty > SEE Electrical > Aktuální verze > Advanced (Profesionál)
SEE Electrical V7R2 - úroveň Advanced (Profesionál)
Profesionální řešení pro elektrotechniku
SEE Electrical Advanced (Profesionál) je třetí verzí programu. Nabízí nejvyšší úroveň expertního systému pro kreslení elektrotechnických schémat, čímž značně zkracuje čas nutný pro jejich vytváření.
 
SEE Electrical je ideální softwarové řešení pro firmy z oboru elektro. Obsahuje automatické funkce pro urychlení tvorby elektroprojektů, širokou databázi grafických značek a možnost importu dat od výrobců.
  Všechny funkce v SEE Electrical jsou pro používání velmi jednoduché a jsou navrženy speciálně pro použití v elektrotechnice. Díky intuitivnímu rozhraní a ovládání  můžete po krátkém zaškolení vytvářet projekty bez omezení.
 
SEE Electrical Advanced (Profesionál) obsahuje všechny funkce z předchozích dvou modulů a mnoho nových..
 
Navigátor mezi listy výkresů kliknutím na křížový odkaz a z databázových seznamů do odpovídajících listů výkresů.
  Kopírování celých listů elektrotechnických schemat v rámci projektu, nebo mezi projekty, vytvoření "mezery" v číslování stránek pro vložení nových listů výkresů, automatické odstranění "mezer" v číslování stránek projektu, včetně přečíslování součástek a křížových odkazů se zachováním vzájemných vazeb.
 
Databázově orientovaný nástroj pro překlad celého projektu na jedno kliknutí myší; texty mohou být také přeloženy jednotlivě v případě potřeby. Pomocí výběru 'kódování' lze kombinovat zobrazení písma v kódování pro západní Evropu a např. s Cyrilikou nebo řečtinou současně v jednom projektu a listu výkresu.
 
Funkce pro spojení různých částí (pomocí funkce/umístění) projektu do jednoho souboru umožňují projektantům souběžnou práci  práci na různých částech jednoho projektu.
 
Pro tvorbu podobných projektů obsahuje program SEE Electrical Advanced (Profesionál) speciální funkci "Autoschéma", která vytvoří celý projekt, nebo skupinu symbolů na základě tabulky ve formátu Excel®, nebo Access®.
 
Zpětné editory databází pro rychlé změny seznamů součástek, svorek, spojů, nebo kabelů. Mnoho třídících a filtrovacích funkcí Vám pomůže při jejich úpravě a také Vám umožňují automatické přečíslování prvků, např. svorek.
 
Funkce pro automatickou výměnu šablon listů výkresů v celém projektu usnadňují přizpůsobení projektu dle požadavků různých zákazníků.
 
Editor struktury projektu a speciální funkce pro vytváření nových databázových a grafických seznamů založených na syntaxy jazyka SQL.
 
Široká škála výstupních grafických seznamů.
Grafický seznam zapojení svorkovnice se symboly (vlevo) a výkres svorkovnice s obrázky (vpravo) poskytují detailní informace.
Rychlé odkazy
   > Basic
Rychlé odkazy
   > Standard
Rychlé odkazy
Produkty
Domluvte si ZDARMA profesionální předvedení systému a získejte 30-ti denní demo verzi !

   > Advanced
   > Dispozice
   > Rozvaděče
Aktualizace: 12.8.2015
> Vyberte si jinou zemi
Mapa stránek
Kontakt:
Tel:
Fax
Mail: